41 342 60 57, 504 135 927, 519 312 929

Klimatyzator seria P

Zaprojektowany w trosce o funkcjonalność, z wykorzystaniem prostych linii gwarantujących wyważony styl.

 

seriap

Model:

 • AQV09PWAN (2,5kW)
 • AQV12PWAN (3,5kW)

Funkcje:

 • Filtr i parownik Silver Nano
  Funkcja Good Sleep II
  Tryb oszczędności energii
  Cicha praca
  Wysoka wydajność

Klimatyzator Inwerterowy seria E

Klimatyzatory linii Crystal stanowią krok naprzód do osiągnięcia perfekcji w oczyszczaniu powietrza, usuwając z niego większość szkodliwych zanieczyszczeń. Kryształowo biały panel przedni urządzenia nawiązuje do wrażenia, jakie osiągniesz włączając klimatyzator Crystal ? poczucia, że oddychasz kryształowo czystym powietrzem.

 

seriae

 

Model:

 • AQV09EWCN(2,5kW) 
 • AQV12EWCN (3,5kW)
 • AQV18EWCN (5,3kW)

Funkcje:

 • Filtr i parownik Silver Nano
  Funkcja Good Sleep II
  Tryb oszczędności energii
  Cicha praca
  Wysoka wydajność

Klimatyzator kanałowy jednostka wewnętrzna

Slim - 199 mm wysokości 

Jednostki kanałowe typu Slim o najmniejszych rozmiarach na rynku zapewniają elastyczną instalację i ułatwiają czynności konserwacyjne.

MH026FEEA (2,6kW)

MH035FEEA (3,5kW)

MSP - wysoki spręż

Klimatyzatory kanałowe MSP Samsung oferują zróżnicowane rozwiązania instalacji, dopasowane do różnych warunków wnętrz ? nawet tych o nieregularnych kształtach lub specjalnych wymogach nawiewu powietrza.

MH052FUEA (5,2kW)

 

                

 

                                                                

 

                                

 

                                                                                

 

Funkcje

Filtr DNA

f9b

Filtr DNA cechuje zdolność pochłaniania i eliminowania mikroskopijnych czynników rakotwórczych (karcynogenów).

Filtr EZ

rac_3_7

Ponieważ filtr jest umieszczony w górnej części jednostki wewnętrznej, aby go wyjąć do czyszczenia wystarczy pociągnąć go do siebie.

Technologia Silver Nano

f8b

Klimatyzatory SAMSUNG są wyposażone w system oczyszczania powietrza, powstały w oparciu o nanotechnologię. Parownik i filtry klimatyzatorów SAMSUNG pokryte są jonami srebra o wymiarach nanometrycznych, które niszczą komórki mikroorganizmów, takich jak pleśnie, bakterie lub zmieniają ich metabolizm, co zapobiega ich rozmnażaniu i rozwojowi.
Lamelki parownika pokryte są trzema powłokami, z których dwie to warstwy dwutlenku krzemu bez zawartości chromu, a ostatnia to warstwa jonów srebra o wymiarach nanometrycznych. Tego rodzaju potrójna powłoka zapewnia efektywne usuwanie skroplin, przygotowanie świeżego i czystego powietrza oraz przyczynia się do zwiększenia efektywności energetycznej klimatyzatora.

Filtr dezodoryzujący

rac_3_6
Składnikiem filtra jest węgiel aktywowany, absorbujący dym papierosowy, zapachy zwierząt domowych i inne nieprzyjemne zapachy z klimatyzowanego pomieszczenia.

Strefa MPI

f6b

Tworzenie strefy intensywnie oczyszczonej
Innowacyjna technologia MPI skutecznie usuwa toksyny, których nie wychwytują filtry. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie i zdrowo.
Ochrona przed chorobami, eliminacja z powietrza szkodliwych zanieczyszczeń biologicznych chroni Twoją rodzinę przed toksynami
wywołującymi choroby. Oznacza to między innymi rzadsze bóle głowy czy katar.

Ochrona przed alergenami
Nie musisz się bać alergenów obecnych w powietrzu. Zamień swój dom w miejsce wolne od alergii. Kontrola zawartości aktywnego tlenu (rodników OH)

Mimo że aktywny tlen jest korzystny dla ciała, to w nadmiarze może powodować choroby (np. nowotwory) i przyspieszać proces starzenia organizmu. Utrzymuj zawartość aktywnego tlenu na zrównoważonym poziomie i ochraniaj siebie przed jego złym działaniem.

Good'sleep

rac_3_5

Funkcja Good Sleep stwarza zdrową i komfortową atmosferę, niezbędną do zagwarantowania niezakłóconego snu. Po wybraniu tej funkcji, klimatyzator reguluje temperaturę pomieszczenia, odtwarzając krzywą temperatury ciała w ciągu nocy, co zapewnia właściwy odpoczynek fizyczny i umysłowy, przekładający się na większa produktywność i wydajność w ciągu dnia.

Wbudowany wyświetlacz
Po uruchomieniu urządzenia widoczny jest wyświetlacz temperatury w pomieszczeniu oraz trybu pracy urządzenia.

Automatyczna zmiana trybu
Klimatyzatory SAMSUNG umożliwiają utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniu. Dzięki funkcji automatycznej zmiany trybu pracy urządzenie automatycznie przełącza się w tryb grzania lub chłodzenia bez dodatkowej ingerencji użytkownika, tak aby utrzymać temperaturę na wymaganym poziomie.

Funkcja turbo
Przy włączonej funkcji Turbo wentylator pracuje na najwyższych obrotach, ilość przepływającego powietrza wzrasta o 10%, dzięki temu wzrasta wymiana ciepła. Po włączeniu funkcji Turbo sprężarka przez 20 minut pracuje z maksymalną mocą. Wszystko to gwarantuje osiągnięcie wybranej temperatury w krótszym czasie.

Funkcja osuszania
Wilgotność powietrza jest głównym czynnikiem powodującym uczucie dyskomfortu w okresie letnich upałów. Obniżenie temperatury w pomieszczeniu nie rozwiąże tego problemu w całości. Funkcja osuszania w klimatyzatorach SAMSUNG pozwala obniżyć wilgotność bez istotnego wpływu na temperaturę w pomieszczeniu.

Automatyczne osuszanie parownika
Czy Twój klimatyzator zaczyna z czasem nieprzyjemnie pachnieć? Jak zachować pierwotną czystość i jakość pracy nowego klimatyzatora? Odpowiedź znajduje się w funkcji automatycznego osuszania parownika. Po zakończeniu pracy urządzenie osusza parownik w sposób automatyczny, dzięki czemu pozostaje on czysty przez cały czas użytkowania. Funkcja ta zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów.

Automatyczna regulacja strumienia powietrza
Specjalne ruchome łopatki pozwalają na ustawienie strumienia powietrza w żądanym kierunku (do góry lub na dół). Aby zmienić kierunek strumienia wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, który wywołuje blokadę łopatek pod wybranym kątem, lub ustawić ich stałą oscylację w celu równomiernego rozprowadzania powietrza.

Funkcja auto restart
Klimatyzatory SAMSUNG wyposażone są w system przywracania ustawień po zaniku napięcia. Dlatego też nie jest konieczne ponowne ich ustawianie, zarówno po przerwie w dostawie prądu, jak i po wyłączeniu klimatyzatora z kontaktu.

Wydajność

f2

Prędkość obrotowa sprężarki wpływa na osiągi i zużycie energii przez klimatyzator. W modelach S-Inverter sprężarka nie wyłącza się, ale reguluje moc poprzez zmianę szybkości obrotów w zależności od istniejącego aktualnie zapotrzebowania, unikając w ten sposób ciągłego włączania i wyłączania.
Sprężarka BLDC gwarantuje:

 • oszczędność energii
 • redukcję wibracji
 • równomierną temperaturę w pomieszczeniu
 • szeroki zakres działania

Połączone działanie technologii S-Inverter ze sprężarką BLDC gwarantuje wysokie osiągi również w niskich temperaturach zewnętrznych.

Automatyczny panel przedni

f00012b

Automatycznie podnoszony panel przedni uszczelnia klimatyzator, zapewniając mu ochronę przed kurzem podczas gdy urządzenie nie pracuje. Dzięki temu po uruchomieniu klimatyzatora powietrze rozprowadzane w pomieszczeniu jest czyste.

Konsola jednostki wewnętrzne

konsola

 

Modele: 

 • MH026FJEA (2,6kW)
 • MH035FJEA (3,5kW)
 • MH052FJEA (5,2kW)

 

Charakterystyka systemu FJM

prężarka BLDC (podwójny wirnik)
Sprężarka BLDC została użyta we wszystkich jednostkach zewnętrznych FJM
Nowe modele FJM są wyposażone w sprężarkę BLDC. Jest ona zbudowana z wyjątkowo trwałych części ruchomych, które redukują moment obrotowy o 70% w porównaniu z konwencjonalnymi sprężarkami z pojedynczym silnikiem BLDC.

 

fjm_split

Sprężarka Sine Wave

 

fjm_split3

Sterownik Sine Wave
Wszystkie modele FJM wykorzystują nowe sterowniki Sine Wave. Brak spadków natężenia prądu powoduje obniżenie poziomu hałasu.

 fjm_split4

Nowa struktura materiału użytego do wyciszenia sprężarki
W tegorocznych modelach FJM zastosowano nowy sposób wyciszenia sprężarki, do którego użyto specjalnego materiału. Dwuwarstwowa struktura tego materiału podwójnie absorbuje hałas, a także izoluje górną pokrywę sprężarki, aby jeszcze skuteczniej obniżyć jego poziom.

Jednostki zewnętrzne

Agregaty FJM pozwalają na podłączenie od jednej do czterech jednostek wewnętrznych. Możesz wybierać spośród pięciu cichych i oszczędnych agregatów.

 

zewnetrznefjmart

 

MH040FXEA2B do 2 jednostek wewnętrznych (1,5 do 4,7 kW)

MH050FXEA2B do 2 jednostek wewnętrznych (1,5 do 6,5 kW)

MH060FXEA3B do 3 jednostek wewnętrznych (1,5 do 6,8 kW) 

MH070FXEA4B do 4 jednostek wewnętrznych (2,3 do 8,9 kW)

MH080FXEA4B do 4 jednostek wewnętrznych (2,6 do 9,3 kW)

 

Klimatyzator ksetonowy czterokierunkowy jednostka wewnętrzna

Kaseton4

Mnin - 575x575 mm

Model:

 • MH030FMEA (3,0kW)
 • MH035FMEA (3,5kW)
 • MH052FMEA (5,2kW)

 

Klimatyzator kasetonowy jednokierunkowy jednostka wewnętrzna

Kaseton1

 

Model:

 • MH026FSEA (2,6kW)
 • MH035FSEA (3,5kW)

 

NEO FORTE jednostka wewnętrzna

forte

 

Modele:

 • MH020FNEA (2,0kW)
 • MH035FNEA (3,5kW)
 • MH026FNEA (2,6kW)
 • MH052FNEA (5,2kW)

 

 

 

 

 

 

 

VIVACE jednostka wewnętrzna

vivace

 Modele:

 • MH020FVEA (2,0kW)
 • MH035FVEA (3,5kW)
 • MH026FVEA (2,6kW)
 • MH052FVEA (5,2kW)

 

MB II jednostka wewnętrzna

MBII

 

MH052FBEA (5,2kW)

MB I jednostka wewnętrzna

mb

Modele:

 • MH023FBEA (2,3kW)
 • MH026FBEA (2,6kW)
 • MH035FBEA (3,5kW)

 

 

Klimatyzatory ścienne jednostki wewnętrzne

 

mb MBII
MB I MB II

 

vivace forte
VIVACE NEO FORTE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klimatyzator Multisplit

Klimatyzatory Samsung Free Joint Multi umożliwiają różnorodne kombinacje jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. Pojedyncza jednostka zewnętrzna obsługująca do czterech jednostek wewnętrznych jest bardziej ekonomiczna i znacznie prostsza w instalacji niż rozwiązania typu monosplit. Systemy klimatyzacji Samsung Free Joint Multi są ekonomicznym rozwiązaniem dla budynków mieszkalnych, handlowych i biur.

System klimatyzacji Samsung Free Joint Multi oferuje szeroki wybór jednostek wewnętrznych. Możesz wybierać spośród czterech różnych typów jednostek, od stylowych jednostek ściennych i konsoli do profesjonalnych jednostek kasetonowych oraz kanałowych. Taka oferta umożliwia spełnienie wymogów każdego wnętrza.

Jednostki ścienne

Jednostki kasetonowe

Jednostki kanałowe

Konsole

Jednostki zewnętrzne

 

Kanałowy Inwerter

Klimatyzatory kanałowe dzielą się na:

SLIM - 199 mm wysokości

 • EH035EAV1(3,6kW)
 • EH052EAV1(5,0kW)

MSP - wysoki spręż

 • DH090EAV(9,0kW)
 • DH105EAV(10,5kW)
 • DH140EAV(14kW)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klimatyzator Kanałowy

Samsung posiada w swojej ofercie klimatyzatory kanałowe typu:

INWERTER

oraz

ON-OFF

Klimatyzator kasetonowy czterokierunkowy

Kaseton4

 

INWERTER

Rozmiar Mini - 575x575 mm

 • TH026EAV1(2,6kW)
 • TH035EAV1(3,5kW)
 • TH052EAV1(4,7kW)
 • TH060EAV1(5,8kW)

Rozmiar Standart - 840x840 mm

 • CH070EAV1(7,1kW)
 • CH090EAV(9kW)
 • CH105EAV(10,5kW)
 • CH140EAV(14kW)

 

Klimatyzator kasetonowy dwukierunkowy

Powietrze rozprowadzane w dwóch kierunkach z jednostki o kompaktowych rozmiarach idealnie pasującej do wąskich pomieszczeń.

Kasety Samsunga dwukierunkowa występuje tylko w technologi ON-OFF

 

Kaseton2

Model:

 • GH052EAMG(5,5kW)
 • GH070EAMG(7,0kW)

 

 

Klimatyzator kasetonowy jednokierunkowy

Potrzebujesz klimatyzatora kasetonowego, ale masz mało miejsca na jego instalację?

Rozwiązaniem jest nowy klimatyzator kasetonowy 1-kierunkowy typu Slim firmy Samsung ma tylko 135 mm wysokości 

Kaseta Samsung jednokierunkowa występuję tylko w technologii Inwerterowej.

 

Kaseton1

 

Model:

 • SH026EAV1(2,6kW)
 • SH035EAV1(3,5kW)

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Nie wykorzystujemy informacji zgłaszanych przez pliki cookie do celów niezwiązanych z tą witryną.